Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Náš príbeh

Sme realitná kancelária, ktorá hľadá pre klienta ideálne bývanie a ponecháva mu slobodu výberu. Snažíme sa byť tou správnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nový domov. Naši klienti o nás hovoria, že vynikáme starostlivosťou o ich potreby a schopnosťou poskytnúť im všetky informácie, s ktorými dosiahnu svoje ciele.

Každý klient by mal mať na pamäti, že správny výber realitnej kancelárie môže ovplyvniť celý proces kúpy nehnuteľnosti a preto je dôležité vybrať si tú správnu. Naša realitná kancelária je vybavená skúsenými realitnými agentmi, ktorí vedia pre klienta zabezpečiť komplexné riešenia a poskytnúť mu všetky potrebné informácie.

Po výbere realitnej kancelárie nasleduje samotný proces hľadania nehnuteľnosti. inFEEnity Reality ponecháva klientovi slobodu výberu a poskytuje mu široký výber nehnuteľností, ktoré spĺňajú jeho požiadavky a potreby.

Ak potrebujete pomôcť aj s financovaním nehnuteľnosti poskytneme Vám služby prostredníctvom našej partnerskej služby inFEEnity. Táto prepojenosť umožňuje klientovi získať celý rad informácií a služieb, ktoré mu pomôžu dosiahnuť cieľ - nájsť ideálne bývanie.